• Obecní úřad
  • Zpravodaj obce

Zpravodaj obce

Dětský den

Pár momentek z vydařeného dětského dne 2019 z Mrlínka

Poděkování taky Policii ČR

Pokračovat ve čtení

Cyklo

Je tomu týden,kdy Cyklo Mrlínek uskutečnil výlet na Slovensko a to Pováží,Strážovské vrchy. Na tomto třídenním výletě se nás sjelo dvacet účastníků a našlapali jsme cca 120Km Počasí se konečně umoudřilo tak jsme si v plné míře mohli vychutnat krásy okolní přírody. Poděkování patří rovněž starostovi a zaměstnancům obce Košecké Podhradie, kteří nás na tomto výletě doprovázeli.

Kácení Máje

Dětský den

Vodoměry

31.5. 2019 SE BUDOU BĚHEM DOPOLEDNE PROVÁDĚT ODPOČTY VODOMĚRŮ a pokud je vodoměr na nepřístupném místě, tak je třeba zanechat lístek na viditelném místě.. děkuje VaK Kroměříž, a.s.

Osvětlení

Příčinou posledních 2 nesvítícich světel ke hřbitovu byl zkrat ve 2 spojkach zhotovenych v minulosti žadatelem o přeložení stožáru mimo rozšířený nájezd k domu čp. 87. Opravu jiných nesvitich světel obec řeší jejich postupnou výměnou za nová úsporná. V plánu je i řešení kritických míst zkratu vodičů při silném vetru způsobujících vyhozeni pojistek celého okruhu, zejména v horní části obce.

Vzpomínka na padlé

Letošní vzpomínku na padlé připravil starosta obce dle historických zápisů.

Pamětní akt

Krátkou vzpomínkou jsme letos při polozeni věnce k pomníku padlých uctili památku našich spoluobčanů padlých ve světových válkách. Jmenovitě byly připomenuty osudy Rudolfa Paraka a Vladimíra Horáka. Čest jejich památce.

Pálení čarodějnic

V úterý 30.4. Kynologický klub Mrlínek uspořádal na cvičišti klubu pálení čarodějnic. Této akce se zůčastnilo asi padesát občanů obce a okolí. Kynologický klub děkuje občanům za účast na této akci a zve Vás na tradiční Prakiádu, která bude uspořádána 15.6.2019.

Adresa

Mrlínek č. 54
Bystřice pod Hostýnem
768 61
Úřední hodiny:
Středa 18:00 - 19:00 h

Kontakty

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
e-podatelna: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: 66qarck
telefon: +420 573 379 092
starosta telefon: +420 773 994 029
IČ: 47934701
DIČ: CZCZ47934701

Mapa

mapa
přejít na mapy