• Obecní úřad
  • Zpravodaj obce

Zpravodaj obce

Pouť na Hostýn

Čištění koupaliště

Děkuji všem, kteří vyčistili koupaliště. Možná se i vy, občané, půjdete okoupat v době omezeného cestování. Vodu z nádrže potřebujeme na zavlažování trávníku na hřišti. Taky pro krmení zvířat. Děkuji klukům z Rumunska, Moldávie, Ukrajiny, Slovenska i našim 5ti bratrům, kteří i přes svůj mladý věk odvedli kus poctivé práce. Na závěr děkuji i našemu družstvu hasičů, předsedovi TJ, pracovníkům obce a zastupitelům. Jaroslav Vlček starosta

Polámáné stromy na čerstvě vysázené aleji

Milí spoluobčané, nevím, jakými slovy pojmenovat ty, kdo se takto chovají . Asi nás čeká ještě dlouhá cesta, než se zášť ke všemu dobrému, co se v obci udělá, vytratí z jejich myšlení. Pomůžete nám prosím?

Nově vysázená alej

Vážení spoluobčané, po dlouhých letech pustnuti se podařilo vysadit alej ke Gomolovemu za hřbitovem. Jako statosta chci, aby obec i její okolí vypadaly pěkně. Aby se opět po devastaci sadů , alejí, polních a lesních cest v době komunistické kolektivizace, navrátila zpět k odpovědnosti staronových majitelů půdy za udržení přírody, jako tomu činili jejich předkové.

Přehrada

Ministr zemědělství představil dalších 31 lokalit pro stavbu zavlažovacích přehrad. Je tam i naše přehrada Blazice s největší kapacitou ze všech. Tak kupujte rybářské pruty a gumové čluny.

Prakiáda

Uctění památky padlých občanů Mrlínka

Starosta obce položil k pomníku padlých občanů Mrlínka ve světových válkách věnec, jako vyjádření úcty a vzpomínky na ně od současných spoluobčanů.

Kamenictví

Koupaliště

Pracovníci firmy pana Kudlíka opravili dle zadání obce v rekordních 10ti dnech požární nádrž, která tak může sloužit občanům i ostatním z okolí k letnímu osvěžení. Připomínáme, že koupání zde je na vlastní nebezpečí.

... a tak vypadala nádrž před čištěním a opravou.

Adresa

Mrlínek č. 54
Bystřice pod Hostýnem
768 61
Úřední hodiny:
Středa 18:00 - 19:00 h

Kontakty

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
e-podatelna: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: 66qarck
telefon: +420 573 379 092
starosta telefon: +420 773 994 029
Č.účtu: 27-1479280247/0100
IČ: 47934701

Mapa

mapa
přejít na mapy